Рекреаційний захід для людей з інвалідністю від команди переможця Штукатону – ГО “Я ЗНАЮ ТИ ЗМОЖЕШ”

25 учасників відвідали сироварню у Дніпропетровській області, де не тільки скуштували смаколиків, а й відвідали тваринок на фермі та взяли участь в майстер-класі з виготовлення різноманітних букетів до Трійці.

“Ми цілий день провели за містом, на свіжому повітрі та в тиші. Коли ми приїхали, нас зустріли дуже привітні власники ферми, які розповіли історію створення цього дивовижного місця. Спочатку вони не планували, що там буде скільки різних тваринок, та все так закрутилося, що зараз вони приймають дуже багато тварин з окупованих територій. Потім ми пішли на екскурсію, де познайомилися з усіма тваринками. Годували їх, обіймалися та отримували купу чудових емоцій”, – розповідає ініціаторка проєкту Альона Осадча. 

Після екскурсії учасники дегустували сири, які виготовляють на фермі. Потім створювали букети до Трійці на майстер-класі. Наприкінці всіх чекав пікнік та неформальне спілкування.

Проєкт реалізується завдяки підтримці ГО ШТУКА , фонду «Stiftung Mercator», Austausch e.V.  – for A European Civil Society» та Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Більше про ШТУКАТОН читайте тут: https://shtuka.media/shtukaton_dnipro/

Сторінки в соціальних мережах ГО “Я ЗНАЮ ТИ ЗМОЖЕШ” у Дніпрі:

https://www.instagram.com/i_know_you_can_dnipro/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *