Штука проводить Штукатон у Дніпрі

Штукатон – це триденний ідеатон/хакатон від ГО “Штука” для команд, які мають проекти для вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО), залучення молоді до громадського активізму, мистецькі проєкти, соціально значущі ідеї щодо викликів у локальних громадах України (з пріоритетом на громади з великою кількістю ВПО та/або близьких до постраждалих зон). 

Для кого «Штукатон»: активні громадяни, громадські організації та ініціативні групи з м.Дніпро та Дніпропетровської області, які сформують 10 команд (по 3 людини в середньому в кожній, де є представник ВПО).

На Штукатоні буде:

  • лекції від експертів з проєктного менеджменту, комунікацій, складання бюджету, фондрейзингу
  • робота в командах над вашими проєктами
  • захист готових ідей

3 найкращих проекти отримують фінансування і 3 місяці після Штукатону на їх впровадження.

Коли: 19-21 квітня. Де: Дніпро. Організатори забезпечують проїзд, проживання та харчування учасників протягом події.

Умови участі: 

  • сформуйте команду від 3-х людей (18+)
  • заповніть заявку з коротким описом ідеї вашого проєкту, що відповідає тематиці Штукатону https://forms.gle/2pw6jFrsteSvW7mN9. Дедлайн 14 квітня. 
  • чекай на відповідь організаторів

Питання та пропозиції надсилайте на пошту shtukango@gmail.com.

Штукатон – проєкт з європейськими партнерами для розвитку стійкого українського громадянського суспільства, який реалізує ГО «Штука» за сприяння Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні, фонду «Stiftung Mercator» та «Austausch e.V. – for A European Civil Society». #Штукатон

Спікери та експерти, що виступатимуть на Штукатоні

Юлія Сінькевич – фасилітаторка Штукатону. Вона створить затишну атмосферу для креативності команд та їх проєктів. Юлія – координаторка соціальних проєктів, фасилітаторка та дизайнерка навчальних програм, в громадському секторі близько 7 років, виступає за захист прав людини, інтерсекційна феміністка. Співпрацювала як консультантка та тренерка з гендерної рівності з Міжнародною організацією з міграції (МОМ).

Про проєктний менеджмент розкаже Марія Ярчук, менеджерка ГО Культура Медіальна та Центру сучасної культури у Дніпрі

Про комунікації та цільову аудиторію прочитають практичні лекції Ольга Василець, PR-менеджерка Центру сучасної культури у Дніпрі, регіональна представниця ІМІ.

Поділиться досвідом просування інформації про проєкти Аліна Стаменова, комунікаційниця Центру сучасної культури у Дніпрі.

Ігор Мічник, головний директор німецької організації Austausch e.V., підніме важливу тему у виступі “Стійкість громадянського суспільства під час кризи”.

Фінансова менеджерка, голова громадської організації ГО «Берегиня Павлопілля», власниця бізнесу Людмила Завалєй поділиться досвідом з планування та організації бюджетів проєктів.

Андрій Палаш, співзасновник та директор Центру сучасної культури у Дніпрі (DCCC), фестивалю Конструкція, складе поради з Краудфандингу та пошуку фінансування для проєктів.

Менторки команд

Будуть допомагати командам на Штукатоні в розробці проєктів:

Капіталіна Пасікова – проєктна менеджерка в німецькій неурядовій організації, займається громадською діяльністю з 2013-го року.

Ірина Нежива – має 5 років екоактивістської діяльності та 10-річний досвід у створенні різножанрового контенту: від комерційного до соціального спрямування. 

Анна Щерба – проєктна менеджерка ГО “ЕТ СЕТЕРА”, менторка у програмах “UPSHIFT” та “UActive”, координує реалізацію ІТ та освітніх проєктів у ГО. 

Ксенія Алексюк – івент менеджерка, співзасновниця маркету ҐАНЗА в Дніпрі.

Сніжана Палажченко – комунікаційниця та маркетологиня із 7+ років досвіду, має експертизу у промоції та продажі освітнього продукту у таких компаніях: Український католицький університет та Kyiv School of Economics.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *