Тренінги з медичної допомоги для людей з порушеннями слуху

Дуже радіємо, що провели цю подію – тренінг з надання першої допомоги для людей з порушеннями слуху у Львові. Протягом двох днів 15 учасників вивчали алгоритм MARCH (зупинка масивних кровотеч, відновлення дихання та відновлення серцебиття), як допомогти собі та іншим після травми.

«Ми оголосили набір на тренінг у Львові і за день отримали більше 20 заявок. Людям з порушеннями слуху не можливо самостійно отримати необхідні знання з первинної медичної допомоги, адже всі наявні навчальні матеріали потребують пояснення спеціаліста», — ділиться один з ініціаторів проєкту Богдан Вʼязовченко. Він разом із дівчиною Дариною ініціювали тренінги після хакатону «Задум для своїх» від ГО «Штука».

Тренінг провела Лілія Фабін, а всі її пояснення та рекомендації перекладала на мову жестів Ольга Чернишова. Завдяки ним учасники змогли отримати необхідні під час воєнного стану знання та навички.

Проєкт «Активна ре(інтеграція) молоді ВПО на Львівщині» втілюється ГО «Штука» за сприяння Програми розвитку Організації Обʼєднаних Націй (ПРООН) в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP

Підтримуй Штуку в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *